وب سایت رسمی نگین محجوب​
پروپوزال

هدف از این آموزش، یادگیری نگارش یک پروپوزال (Proposal به معنای پیشنهاد دادن) به صورت عملی با استفاده از یک مثال است. نمونه‌ای که در اینجا استفاده شده، مربوط به رشته داروسازی (اختصاصاً دانشگاه بوعلی سینا) می‌باشد.

در واقع وقتی طرحی در ذهن دارید یا می‌خواهید یک کار تحقیقاتی انجام دهید، باید آن را به گروهی (مخاطب) پیشنهاد بدهید تا در صورت تایید شدن، شروع به انجام کار خود نمایید. به این طرح اولیه پیشنهادشده، پروپوزال گفته می‌شود.

وقتی یک پروپوزال ارائه می‌دهید، در نظر داشته باشید که باید اهداف، سوالات و فرضیات، ویژگی‌های روش اجرای تحقیق، زمان و هزینه‌های لازم برای اجرای آن، همگی به شکلی روشن و قانع‌کننده در آن بیان شوند. هم‌چنین پروپوزال باید طوری باشد که داوران به راحتی به هدف و ضرورت انجام این پژوهش پی ببرند.

و نیز باید پروپوزالی دقیق و مدون ارائه دهید؛ چرا که در جلسه دفاع پروپوزال، سوالات بسیاری از شما پرسیده خواهد شد. باید بتوانید به خوبی از پیشنهاد خود دفاع کرده و آن را عملی کنید

من هنر را به عنوان منبع درآمد خود انتخاب کرده ام

پروپوزال نویسی

پروپوزال نویسی

امروزه یکی از دغدغه‌های دانشجویان نوشتن پروپوزال یا همان طرح پیشنهادی است.  پروپوزال و نحوه‌ی نوشتن آن در مقاطع مختلف و برای اهداف گوناگون بصورت

ادامه مطلب »
نقاشی

گل

 متریال : رنگ و روغن سایز : 80*60 هنرمند : سحر اکبر زاده

ادامه مطلب »
نقاشی

گل

گل  متریال : رنگ و روغن سایز : ۵۰*۵۰ هنرمند : سحر اکبر زاده

ادامه مطلب »
جستجو...